طراحی سایت با استفاده از آخرین تکنیک های طراحی

طراحی سایت با استفاده از آخرین تکنیک های طراحی

سایت مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص می باشد. طراحی یک سایت مشخص کننده آرایش و ساختــار صفحات وبی است که یک وب سایت را به وجود می آورد. یک صفحه وب شامـــل اطلاعاتی درمورد هدف ایجــاد آن می‌باشد. یک وب سـایت را میتوان مــانند کتابی تصور کرد کـه هر صفحه آن در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی سایت جنبه‌های مختلفی باید در نظر گرفته شود که با پیشرفت روزانه اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد. مطالب و اطلاعات درون سایت باید با هدف آن یکی بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.
سایت بـــاید قابل فهم بوده و برقـــراری ارتبــاط با آن حتی برای مخاطبانی کـه آشنایی چندانی بـا وب ندارند، آســـان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامــل شود، بـاید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بینندگان قرار گیرند.
یک بخش مهم طراحی و راه اندازی سایت، انتخاب و تولید محتوا برای آن است. هرچه شما به زیبایی ظاهری سایت اهمیت بدهید ولی از نظر محتوا ضعیف باشید، در عمل شکست میخورید. چون این محتوای سایت است که باعث جذب کاربر به سمت شما میشود و همین کاربرها به خریداران و مشتریان شما تبدیل میشوند.
سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد. در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید به صورتی باشد که به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.

یک سایت حرفه ای باید در بازدیدکنندگان خود حس آرامش و اعتماد ایجاد کند و مناسب با اهداف آنها باشد به طوری که کاربران بتوانند به راحتی صفحه مورد نظر خود در سایت را پیدا کنند و از مطالعه مطالب و عکسهای سایت لذت ببرند همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.  اولین صفحه در وب سایت، صفحه خانه (Home Page)  و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از سایت هـــا از صفحه‌ای استفـــاده می‌کنند کـــه معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود، این صفحه ممکن است شــامــل مواردی چون پیغـام خوش آمـدگویی، انتخاب زبـان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یـا اعلام عدم پذیرش مسولیت درمــوارد خاص باشد. هر کدام از صفحات سایت در بستر وب آدرس مخصوص به خود را دارد.

مشاوره و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره با کارشناسان مربوطه قبل از هر تصمیمی می باشد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.

ثبت نظر