نصب لودر سورس گاردین روی سرور یا لوکال

نصب لودر سورس گاردین روی سرور یا لوکال

سورس گاردین یک نرم افزار انکودر (Encoder) است که به سرعت و به طور امن، فایل های PHP را انکود، کامپایل و رمزگذاری می کند تا نه تنها مالکیت معنوی آنها، بلکه اطلاعات حساسی از قبیل رمزهای دسترسی به بانک های اطلاعاتی برنامه ها نیز محافظت شود.

برای نصب لودر سورس گاردین در سرور یا لوکال ابتدا نیاز است که نسخه مناسب سرور خود را مشخص کنیم سپس آن را نصب نماییم. بدین منظور ابتدا باید یک فایل در root هاست با فرمت php ایجاد نماییم که محتویات داخل آن به شکل زیر میباشد.

<?php echo phpinfo(); ?>

سپس درون مرورگر آدرس فایل را فراخوانی می کنیم تا اطلاعات php سرور را به ما نشان دهد در ادامه کلیه محتویات صفحه را کپی می کنیم . ( ctrl + a سپس ctrl + c )

به این آدرس http://www.sourceguardian.com/loaders/download.php مراجعه و محتویات کپی شده را در باکس مشخص شده جایگذاری می کنیم. ( ctrl + v )

pic

بعد از کلیک بر روی دکمه Detect لودر مناسب، مسیر ذخیره سازی و اطلاعاتی که باید در فایل php.ini اضافه و ذخیره کنیم مشخص می شود همچنین می توانیم در این صفحه لودر را دانلود نماییم.

pic

در قسمت یک با گذاشتن تیک و کلیک بر روی ixed.5.5ts.win که البته برای هر سرور متفاوت می باشد می توانیم لودر را دانلود نماییم. در قسمت بعد مسیری که باید این فایل را در آنجا قرار دهیم دیده می شود بعد از جایگذاری فایل در آن مسیر، فایل php.ini که مسیر آن نیز در مرحله سوم مشخص می باشد را باز می کنیم سپس به انتهای فایل متنی باز شده رفته و خط دوم مرحله سه را در آنجا کپی کرده و ذخیره می کنیم در مرحله آخر باید سرور را ریست کرده تا لودر اجرا شود.

1 نظر

Mostafa

Mostafa

پنج شنبه, 22 خرداد 1399 11:20

با تشکر بسیار مفید و مختصر

ثبت نظر