پلاگین اتصال آر اس فرم به سامانه پیامک sms.ir
تخفیف

پلاگین اتصال آر اس فرم به سامانه پیامک sms.ir

برای مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید

750,000ریال

600,000ریال

توضیحات محصول

توسط این افزونه می توانید فرم ساز RSForm را به سامانه پیامک sms.ir متصل کنید و فرم های تکمیل شده توسط بازدیدکنندگان را بر روی موبایل خود دریافت و همچنین پیامی را به کاربر پیامک نمایید.

این افزونه کد باز می باشد.

مدت پشتیبانی : یک هفته

توجه : این افزونه بر روی rsform pro از نسخه 1.51 به بعد قابل نصب می باشد. در فرم هایی که دارای دکمه پرداخت آنلاین می باشند و به درگاه بانک هدایت می شوند اطلاعات تکمیل شده فرم، قبل از اتصال به درگاه برای شما ارسال می شود و در این نسخه امکان ارسال تاییدیه بانک و شماره پیگیری بعد از پرداخت وجود ندارد.

طریقه نصب افزونه
بعد از ثبت سفارش و پرداخت، ایمیلی حاوی لینک دانلود و اطلاعات پرداخت به پست الکترونیک شما فرستاده می شود که با کلیک بر روی لینک می توانید افزونه را دانلود نمایید. پس از اینکه دانلود به اتمام رسید وارد پنل مدیریت سایت جوملایی خود شوید و از منوی افزونه ها بر روی زیر منوی مدیریت کلیک کنید.

oic

در صفحه باز شده روی دکمه Browse کلیک نمایید و فایل زیپ شده افزونه را انتخاب کنید پس از انتخاب دکمه آپلود و نصب را بزنید و منتظر بمانید تا افزونه نصب شود.

pic

طریقه کار با افزونه
پس از نصب پلاگین از منوی افزونه ها به زیر منوی پلاگین ها وارد شوید و پلاگین نصب شده را از لیست پیدا کرده و فعال نمایید. برای استفاده از افزونه شما نیاز به خرید پنل ارسال پیامک از سایت sms.ir دارید. در مرحه اول شما باید فرم خود را طراحی کنید و فیلد های مورد نیاز را بسازید سپس روی تب ویژگی (خواص) کلیک کنید.

pic

کنار صفحه گزینه هایی نمایان میشود که در انتهای این گزینه ها منویی با عنوان ارسال پیامک اضافه شده است، روی آن کلیک نمایید تا قسمت تنظیمات آن باز شود.

pic

در این قسمت فیلد هایی وجود دارد که به ترتیب شماره توضیح داده می شود.

pic

 

فیلد شماره 1 : شماره ای که از سامانه پیامک خریداری کرده اید را  در این قسمت وارد نمایید.

فیلد شماره 2 : نام کاربری سامانه پیامک را در این قسمت وارد کنید.

فیلد شماره 3 : رمز عبور سامانه پیامک را در این قسمت وارد نمایید.

فیلد شماره 4 : در این قسمت می بایست شماره ای که می خواهید بعد از تکمیل فرم توسط کاربر پیامی را دریافت کند وارد نمایید.

فیلد شماره 5 : در این قسمت می توانید مشخص کنید که پیامی به کاربر که فرم را تکمیل کرده ارسال شود یا خیر.

فیلد شماره 6 : این بخش برای تعیین فیلد شماره موبایل است که در فرم خود گذاشته اید.

فیلد شماره 7 : در صورتی که در بخش 5 گزینه ( بله ) را انتخاب کرده باشید می توانید در این بخش متنی که می خواهید به کاربر ارسال شود را بنویسید، در این بخش می توانید از فیلدهای فرم نیز استفاده نمایید.

فیلد شماره 8 : در این قسمت می توانید مشخص کنید که پیامی به مدیر سایت ارسال شود یا خیر.

فیلد شماره 9 : در صورتی که بخش بالا را روی ( بله ) قرار داده باشید می توانید پیامی را که می خواهید به مدیر سایت ارسال شود را در این بخش بنویسید.

 

در صورتیکه می خواهید این پلاگین را به سامانه پیامکی که استفاده می کنید متصل کنید با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. شماره تماس : 264 21 264 - 021