پلاگین اتصال آر اس فرم به تلگرام

پلاگین اتصال آر اس فرم به تلگرام

برای مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید

500,000ریال

توضیحات محصول

توسط این افزونه می توانید فرم ساز RSForm را به تلگرام متصل کنید و فرم های تکمیل شده توسط بازدیدکنندگان را بر روی تلگرام خود دریافت و مشاهده نمایید.

این افزونه کد باز می باشد.

مدت پشتیبانی : یک ماه

توجه : این افزونه بر روی rsform pro از نسخه 1.51 به بعد قابل نصب می باشد. در فرم هایی که دارای دکمه پرداخت آنلاین می باشند و به درگاه بانک هدایت می شوند اطلاعات تکمیل شده فرم، قبل از اتصال به درگاه برای شما ارسال می شود و در این نسخه امکان ارسال تاییدیه بانک و شماره پیگیری بعد از پرداخت وجود ندارد.

طریقه نصب افزونه
بعد از ثبت سفارش و پرداخت، ایمیلی حاوی لینک دانلود و اطلاعات پرداخت به پست الکترونیک شما فرستاده می شود که با کلیک بر روی لینک می توانید افزونه را دانلود نمایید. پس از اینکه دانلود به اتمام رسید وارد پنل مدیریت سایت جوملایی خود شوید و از منوی افزونه ها بر روی زیر منوی مدیریت کلیک کنید.

oic

در صفحه باز شده روی دکمه Browse کلیک نمایید و فایل زیپ شده افزونه را انتخاب کنید پس از انتخاب دکمه آپلود و نصب را بزنید و منتظر بمانید تا افزونه نصب شود.

pic

طریقه کار با افزونه
پس از نصب پلاگین از منوی افزونه ها به زیر منوی پلاگین ها وارد شوید و پلاگین نصب شده را از لیست پیدا کرده و فعال نمایید. برای استفاده از افزونه شما نیاز به یک ربات تلگرام نیز دارید که طریقه ساخت آن در پایین این مطلب آمده است . در مرحه اول شما باید فرم خود را طراحی کنید و فیلد های مورد نیاز را بسازید سپس روی تب ویژگی (خواص) کلیک کنید.

pic

کنار صفحه گزینه هایی نمایان میشود که در انتهای این گزینه ها منویی با عنوان ارسال به تلگرام اضافه شده است، روی آن کلیک نمایید تا قسمت تنظیمات آن باز شود.

pic

در این قسمت فیلد هایی وجود دارد که به ترتیب شماره توضیح داده می شود.

pic

فیلد شماره 1 : پس از ساخت ربات در تلگرام مقادیری به شما داده می شود که توکن ربات است و می بایست آن را کپی کرده و در این فیلد جایگزاری کنید.

فیلد شماره 2 : پس از Add کردن ربات خود در تلگرام، یک کلمه به آن ارسال کنید ( به طور مثال : تست ) سپس کلمه ارسالی به ربات را عینا در این فیلد وارد نمایید.

فیلد شماره 3 : در این فیلد می توانید مشخص کنید که پیام به یک نفر ارسال شود یا چند نفر. در صورتی که بخواهید پیام فقط به شما که به عنوان مدیر سایت هستید ارسال شود این قسمت را روی مدیر گذاشته و بر روی دکمه ( بدست آوردن شماره گفتگو ) کلیک کنید اگر در فیلد شماره 4، شماره گفتگویتان با ربات نمایان شد شما مراحل بالا را به درستی انجام داده اید در غیر اینصورت اتفاقی نمی افتد، برای اینکه پیام به چند نفر ارسال شود می بایست فیلد شماره 3 را روی مدیران قرار دهید پس از قرار دادن فیلد روی مدیران فیلد شماره 4 به نام کانال تغییر پیدا می کند این بدان معنی است که شما باید کانالی ساخته و افرادی که می خواهید پیام به آنها ارسال شود را عضو این کانال کنید و ربات خود را نیز به عنوان Admin به کانال اضافه نمایید در آخر نام کانال را در این فیلد وارد کنید.

فیلد شماره 4 : در قسمت قبل توضیح داده شد.

فیلد شماره 5 : این فیلد همان متنی است که به عنوان پیام به شما ارسال می شود . در این پیام شما می توانید از مقادیر پر شده توسط کاربران نیز استفاده کنید. به طور مثال شما در فرم خود فیلدی با عنوان name دارید که بازدیدکننده نام خود را در آن وارد می کند، شما با گذاشتن پارامتر name در {} می توانید نامی که کاربر وارد کرده را در پیام خود دریافت کنید و هر فیلد دیگری که نیاز باشد.

 

در صورتیکه می خواهید این پلاگین را به سامانه پیامکی که استفاده می کنید متصل کنید با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. شماره تماس : 09035116075

آموزش ساخت ربات تلگرام

در این آموزش با نحوه ساخت ربات در تلگرام آشنا می شوید.

آموزش ساخت کانال تلگرام

در این آموزش با نحوه ساخت کانال در تلگرام آشنا می شوید.