ارسال مطالب کی 2 به کانال تلگرام
تخفیف

ارسال مطالب کی 2 به کانال تلگرام

برای مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید

500,000ریال

400,000ریال

توضیحات محصول

توسط این افزونه می توانید مطالبی که می خواهید در سایت منتشر کنید را به صورت خودکار به کانال تلگرام خود ارسال نمایید.

این افزونه کد باز می باشد.

مدت پشتیبانی : یک ماه

طریقه نصب افزونه
بعد از ثبت سفارش و پرداخت، ایمیلی حاوی لینک دانلود و اطلاعات پرداخت به پست الکترونیک شما فرستاده می شود که با کلیک بر روی لینک می توانید افزونه را دانلود نمایید. پس از اینکه دانلود به اتمام رسید وارد پنل مدیریت سایت جوملایی خود شوید و ار منوی افزونه ها بر روی زیر منوی مدیریت کلیک نمایید.

oic

در صفحه باز شده روی دکمه Browse کلیک نمایید و فایل زیپ شده افزونه را انتخاب کنید پس از انتخاب دکمه آپلود و نصب را بزنید و منتظر بمانید تا افزونه نصب شود.

pic

تنظیمات افزونه
جهت کار با افزونه در مرحه اول نیاز به ساخت یک ربات در تلگرام دارید. که نحوه ساخت آن در انتهای این مطلب آمده است. بعد از اینکه ربات خود را در تلگرام ساختید و توکن آن را دریافت کردید آن را کپی نمایید و به قسمت مدیریت پلاگین رفته و در باکس مربوطه جای گذاری کنید سپس روی دکمه چک ربات کلیک نمایید تا نام ربات شما در پایین باکس نمایش داده شود فقط در صورتی که این نام به نمایش در بیاید شما مراحل را درست طی کرده اید و توکن شما درست می باشد.

pic

در مرحله بعد باید نام کانالی که می خواهید مطالب به آن ارسال شود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که رباتی که ساختید باید در این کانال به عنوان مدیر اضافه شده باشد که اینکار را در تلگرام با استفاده از Add Member و جستجوی نام ربات انجام دهید پس از اتمام این کار بر روی دکمه ارسال پیام تست کلیک نمایید تا پیامی به صورت تست به کانال شما ارسال شود در صورتیکه این پیام با موفقیت ارسال شد شما مراحل را به درستی طی کرده اید.

 pic

با فعال کردن تیک امضا، نام کانال در زیر همه پست های ارسالی به کانال قرار می گیرد و در صورت انتخاب تصویر پیشفرض در زمانهایی که مطلب شما دارای تصویر نباشد این تصویر به کانال ارسال می شود. پس از انجام این تنظیمات در قسمت حالت افزونه را فعال کرده و بر روی دکمه ذخیره و بستن کلیک نمایید تا تنظیمات ذخیره شود.

 

طریقه کار با افزونه
پس از فعال سازی پلاگین در صفحه افزودن مطلب یک تب با عنوان پلاگین های کامپوننت به انتهای تب ها اضافه می شود.

pic

با کلیک بر روی این تب گزینه هایی را مشاهده می کنید. برای ارسال مطلب به کانال، باید تیک ارسال به تلگرام رو فعال نمایید و یکی از گرینه های زیر آن را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید در صورتی که می خواهید لینک این مطلب هم به کانال ارسال شود تا اعضای کانال از این مطلب دیدن نمایند باید تیک ارسال لینک را نیز فعال نمایید.

آموزش ساخت ربات تلگرام

در این آموزش با نحوه ساخت ربات در تلگرام آشنا می شوید.

آموزش ساخت کانال تلگرام

در این آموزش با نحوه ساخت کانال در تلگرام آشنا می شوید.