پلاگین اتصال درگاه بانک ملت به اسکریپت ( business suite )

پلاگین اتصال درگاه بانک ملت به اسکریپت ( business suite )

برای مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید

1,500,000ریال

توضیحات محصول

business suite نرم افزاری تحت وب می باشد که به وسیله آن قادر هستید یک سیستم آنلاین برای مدیریت صورت حساب ها و حسابداری مشتریان خود راه اندازی کنید. توسط این پلاگین می توانید این اسکریپت را به درگاه بانک ملت متصل کنید تا مشتریان بتوانند به صورت آنلاین، فاکتورها را پرداخت نمایند.

این افزونه کد باز می باشد.

مدت پشتیبانی : یک هفته

طریقه نصب افزونه
بعد از ثبت سفارش و پرداخت، ایمیلی حاوی لینک دانلود و اطلاعات پرداخت به پست الکترونیک شما فرستاده می شود که با کلیک بر روی لینک می توانید افزونه را دانلود نمایید. پس از اینکه دانلود به اتمام رسید وارد پنل مدیریت اسکریپت خود شوید و بر روی منوی پلاگین (Plugins) کلیک کنید.

در صفحه باز شده فایل زیپ دانلود شده را درگ و در قسمت آبی رنگ رها کنید و یا در قسمت آبی رنگ کلیک کرده و در صفحه باز شده به مسیر فایل رفته، فایل مورد نظر را انتخاب و روی دکمه Open کلیک نمایید سپس دکمه Install را بفشارید تا پلاگین نصب شود.

pic

در ادامه روی دکمه Activate کلیک تا افزونه فعال شود.

طریقه کار با افزونه
پس از نصب پلاگین از منوی تنظیمات به زیر منوی درگاه پرداخت (Payment Gateway) وارد شوید و بر روی دکمه ویرایش (Edit) درگاه بانک ملت کلیک نمایید.

pic

در صفحه باز شده همانطور که در زیر مشاهده می کنبد می توانید تنظیمات پلاگین را انجام دهید.

pic

پس از اینکه وضعیت پلاگین در حالت فعال قرار گرفت ، این درگاه هم در فاکتور صادر شده به نمایش در می آید.

pic

 

در صورتیکه می خواهید این اسکریپت را به درگاه بانک دیگری متصل کنید با ما تماس بگیرید و سفارش دهید. شماره تماس : 02126421264