بارگزاری تصویر در مطالب جوملا

بارگزاری تصویر در مطالب جوملا

برای مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید

250,000ریال

* تعداد لایسنس:

توضیحات محصول

توسط این افزونه می توانید در هنگام ذخیره کردن مطلب در جوملا همانند افزونه کی 2 عکس مطلب را نیز آپلود نمایید و در مطلب از آن استفاده کنید این افزونه قابلیت برش تصویر به اندازه دلخواه را هم دارد.

این افزونه کد بسته بوده و دارای لایسنس می باشد.

برای اجرای افزونه نیاز به لودر سورس گاردین در هاست خود دارید.

مدت پشتیبانی : سه ماه

طریقه نصب افزونه
بعد از ثبت سفارش و پرداخت، ایمیلی حاوی لینک دانلود و اطلاعات پرداخت به پست الکترونیک شما فرستاده می شود که با کلیک بر روی لینک می توانید افزونه را دانلود نمایید. پس از اینکه دانلود به اتمام رسید وارد پنل مدیریت سایت جوملایی خود شوید و ار منوی افزونه ها بر روی زیر منوی مدیریت کلیک نمایید.

oic

در صفحه باز شده روی دکمه Browse کلیک نمایید و فایل زیپ شده افزونه را انتخاب کنید پس از انتخاب دکمه آپلود و نصب را بزنید و منتظر بمانید تا افزونه نصب شود.

pic

بعد از نصب افزونه، باید آن را فعال و لایسنس آن را اکتیو نمایید.

طریقه فعال سازی لایسنس
داخل فاکتور در منوی سفارشات بخشی با عنوان لایسنس وجود دارد که باید شناسه موجود در آن را کپی نمایید و به مرحله بعد جهت فعال سازی بروید.

pic

از منوی افزونه ها زیر منوی پلاگین ها را انتخاب نمایید در صفحه جدید پلاگین نصب شده را پیدا کرده و وارد آن شوید.

pic

پس از ورود باکسی مشاهده می نمایید با عنوان کد لایسنس که باید کدی که در مراحل قبل کپی کرده بودید را در این قسمت جای گذاری نمایید و بر روی دکمه فعال سازی لایسنس کلیک کنید.

pic

در این هنگام کد لایسنس شما چک شده و در صورت صحت کد، افزونه بر روی دامنه شما فعال می شود.

pic

تنظیمات افزونه
در قسمت مدیریت پلاگین می توانید مسیر پوشه بارگزاری تصاویر را مشخص نمایید که این پوشه داخل پوشه Images جولا ایجاد می شود. در قسمت بعد می توانید مشخص کنید که تصویر هنگام آپلود برش بخورد و به سایزی که در زیر آن آمده در آید، یا خیر به همان ابعاد خودش آپلود شود توجه داشته باشید که برش از وسط تصویر انجام می شود و به سایز دلخواه در می آید. قسمت بعد مربوط می شود به موقعیت تصویر آپلود شده در مطلب که می توانید راست، چپ و وسط را انتخاب نمایید در پایین این قسمت هم می توانید استایلی برای تصویر خود در نظر بگیرید تا درون مطلب به حالت دلخواه شما نمایش داده شود.

pic

در استایل پیشفرض که قابل تغییر نیز می باشد یک کادر طوسی دور تصویر قرار می گیرد و فاصله ی سمت راست متن تا تصویر 10 پیکسل است.

طریقه کار با افزونه
پس از فعال سازی پلاگین در صفحه افزودن مطلب یک تب با عنوان آپلود تصویر به تب ها اضافه می شود، این تب در قسمت ارسال مطلب از طریق صفحه اصلی سایت نیز اضافه می گردد. در قسمت انتخاب تصویر با زدن دکمه browse می توانید تصویر مورد نظر را از سیستم خود انتخاب نمایید. پس از ذخیره مطلب عکس بصورت خودکار بر روی سرور آپلود شده به در مطلب قرار می گیرد .

pic

برای حذف تصویر آپلود شده، در قسمت پایین نمایش تصویر باکسی وجود دارد که با تیک زدن آن و ذخیره دوباره مطلب، تصویر از سرور حذف می شود. در صورتیکه عکس دیگری را نیز از این طریق آپلود نمایید و این تیک را هم نزده باشید عکس جدید جایگزین عکس قبلی می شود و در مطلب قرار می گیرد. آدرس تصویر آپلود شده نیز در تب تصاویر و لینک ها در بخش { تصویر اولین نوشته } قرار می گیرد که در ماژول های جوملا برای صفحه اصلی سایت قابل استفاده است.

pic