ماژول نمایش باکس چهارتایی

ماژول نمایش باکس چهارتایی

برای مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید

500,000ریال

توضیحات محصول

توسط این افزونه می توانید یک تصویر را به چهار قسمت تقسیم کرده و هر قسمت را به بخشی لینک نمایید، همچنین می توانید بر روی هر تصویر آیکن و متن مورد نظر خود را نیز درج کنید و در موقعیت های مختلف قالب خود به نمایش در بیاورید.

pic

این افزونه کد باز می باشد.

مدت پشتیبانی : یک ماه

طریقه نصب افزونه
بعد از ثبت سفارش و پرداخت، ایمیلی حاوی لینک دانلود و اطلاعات پرداخت به پست الکترونیک شما فرستاده می شود که با کلیک بر روی لینک می توانید افزونه را دانلود نمایید. پس از اینکه دانلود به اتمام رسید وارد پنل مدیریت سایت جوملایی خود شوید و از منوی افزونه ها بر روی زیر منوی مدیریت کلیک نمایید.

oic

در صفحه باز شده روی دکمه Browse کلیک نمایید و فایل زیپ شده افزونه را انتخاب کنید پس از انتخاب دکمه آپلود و نصب را بزنید و منتظر بمانید تا افزونه نصب شود.

pic

طریقه کار با افزونه
پس از نصب پکیج از طریق منوی افزونه ها به قسمت ماژول ها بروید در این قسمت ماژولی با عنوان Mod_4box اضافه شده است که با کلیک بر روی آن، قسمت تنظیمات ماژول باز می شود. ابتدا به تب تنظیمات تصویر می رویم. در این قسمت می توانیم از طریق دکمه Browse وارد سیستم خود شده و تصویری را برای برش بارگزاری کنیم.

pic

پس از بارگزاری تصویر همانطور که در بالا مشاهده می کنید قسمت وسط تصویر روشن تر از بالا و پایین آن است که برش از همین قسمت انجام می شود و شما این امکان را دارید که تصویر را جا به جا کرده یا ابعاد آن را تغییر دهید و محل دلخواه خود را برش بزنید. بعد از کلیک بر روی برش تصویر در پایین همین بخش تصویر برش خورده نمایش داده می شود.

pic

به تب ماژول می رویم در این تب چهار باکس وجود دارد که می توانیم برای هر باکس عنوان و آیکنی در نظر بگیریم که بر روی تصویر به نمایش در بیاید همچنین می توانیم رنگ آنها را نیز تغییر دهیم و هر باکس را به قسمتی که می خواهیم لینک کنیم. با کلیک بر روی دمو شما می توانید بصورت آنلاین با افزونه کار کرده و کارایی آن را بررسی نمایید.

 pic